Vizyon500k Lokman Hekimin Ölümsüzlük Sırrı

Vizyon500k” henüz lügata girmemiş bir kelimedir. Ancak vizyon500k kocakarı ilaçlarından birinin adı olarak anılır. Vizyon500k nın çok çeşitli hastalıklara, sıkıntılara iyi geldiği söylenegelmektedir. Vizyon500k nın içerisinde yaklaşık olarak 500 adet bitki olduğu tahmin ediliyor. Vizyon500k nın içindeki bitkilerin hepsi bilinmemekle beraber başlıcaları çörekotu, sinameki, civanperçemi, sarı kantaron, safran, zencefil, tarçın, ginsengdir.

Vizyon500k, soğuk algınlığı, tansiyon, mide, bağırsak, böbrek, karaciğer ve birçok organda olan ya da olabilecek rahatsızlıklara karşı birebir etkilidir. Ayrıca vizyon500k‘nın sinir yatıştırma, sakinleştirme ve psikolojik bozukluklara iyi geldiğide bilinmektedir. Vizyon500k‘yı zayıflamak veya kilo almak için kullananlarda var.

Vizyon500k‘nın bebeklerde ve küçük çocuklarda kullanılması sakıncalı olabilir. Çünkü; vizyon500k‘nın içerisindeki baharatlar bebeklerde ve çocuklarda farklı reaksiyonlar verebilmektedir.

İlaç fabrikaları bu müthiş ilacın şurubunu, kapsülünü ve tabletini üretmek için ar&ge çalışmalarını devam ettirmektedirler. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde vizyon500k’nın şurubunun, kapsülünün ve tabletinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu araştırmalar sürerken belki de vizyon500k’nın bilinmeyen bir çok yararı ortaya çıkacaktır.

Bu bilgi tamamen saçma olup eğlence amaçlı yazılmıştır 🙂

Bu yazı Vizyon500k kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Vizyon500k Lokman Hekimin Ölümsüzlük Sırrı için 6 cevap

 1. my der ki:

  hayal gücüne hayran kaldım 😀

 2. tk der ki:

  hayatımda böyle bir yaratıcılık görmedim 🙂

 3. sa der ki:

  yaratıcılık dıye ben buna derım işte 🙂

 4. qousin der ki:

  7’den 70’e herkesin kullana bileceği doğal yollarla sentezlenmiş bir ürün olan vizyon500k şahane bişi 🙂 denemeden bilemezsiniz 😉

 5. skoo der ki:

  Saçma veya değil,, ama ilgi çekici ve eğlenceli olduğu kesin 🙂 bu arada baya yaratıcıymışsın 🙂

 6. h2o mop der ki:

  ilgi çekici ve eğlenceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir