Vizyon500k Lokman Hekimin Ölümsüzlük Sırrı

Vizyon500k” henüz lügata girmemiş bir kelimedir. Ancak vizyon500k kocakarı ilaçlarından birinin adı olarak anılır. Vizyon500k nın çok çeşitli hastalıklara, sıkıntılara iyi geldiği söylenegelmektedir. Vizyon500k nın içerisinde yaklaşık olarak 500 adet bitki olduğu tahmin ediliyor. Vizyon500k nın içindeki bitkilerin hepsi bilinmemekle beraber başlıcaları çörekotu, sinameki, civanperçemi, sarı kantaron, safran, zencefil, tarçın, ginsengdir.

Vizyon500k, soğuk algınlığı, tansiyon, mide, bağırsak, böbrek, karaciğer ve birçok organda olan ya da olabilecek rahatsızlıklara karşı birebir etkilidir. Ayrıca vizyon500k‘nın sinir yatıştırma, sakinleştirme ve psikolojik bozukluklara iyi geldiğide bilinmektedir. Vizyon500k‘yı zayıflamak veya kilo almak için kullananlarda var.

Vizyon500k‘nın bebeklerde ve küçük çocuklarda kullanılması sakıncalı olabilir. Çünkü; vizyon500k‘nın içerisindeki baharatlar bebeklerde ve çocuklarda farklı reaksiyonlar verebilmektedir.

İlaç fabrikaları bu müthiş ilacın şurubunu, kapsülünü ve tabletini üretmek için ar&ge çalışmalarını devam ettirmektedirler. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde vizyon500k’nın şurubunun, kapsülünün ve tabletinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu araştırmalar sürerken belki de vizyon500k’nın bilinmeyen bir çok yararı ortaya çıkacaktır.

Bu bilgi tamamen saçma olup eğlence amaçlı yazılmıştır 🙂

6 thoughts on “Vizyon500k Lokman Hekimin Ölümsüzlük Sırrı”

  1. 7’den 70’e herkesin kullana bileceği doğal yollarla sentezlenmiş bir ürün olan vizyon500k şahane bişi 🙂 denemeden bilemezsiniz 😉

  2. Saçma veya değil,, ama ilgi çekici ve eğlenceli olduğu kesin 🙂 bu arada baya yaratıcıymışsın 🙂

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir